५ आश्विन २०८०, शुक्रबार / September 22, 2023
www.corporateaawaj.com  |   कोर्पोरट आवाज डट कम
अर्थ प्रेस विज्ञप्ति समाचार

भक्तपुर टिभिएसको ग्राण्ड एक्सेन्ज मेला २ असोज देखि ६ दिन सम्म

banner

टिभिएसको भक्तपुरको आधिकारिक विक्रेता आर डि अटो ग्रुप, सल्लाघारी सोरुमले ग्राण्ड एक्सेन्ज मेला आज देखि ६ दिन आयोजना गर्दैछ । आज देखि सुरु हुने मेला असोज ७ सम्म चल्ने छ । मेला भक्तपुर घलाते स्थित YO YO BANQUET मा सञ्चालन हुनेछ । मेलामा टिभिएस ब्रान्डका मोटरसाइकल तथा स्कुटरको ग्रान्ड एक्सेन्ज गर्न सकिने सोरुमका संचालक दिपेश वेंजुले जानकारी दिनुभयो ।
मेलामा जुनसुकै कम्पनीका बाइक तथा स्कुटर साट्न सकिने उनले बताए । जुनसुकै कम्पनीका पुराना बाइक तथा स्कुटरको भ्यालु एडिसन सात हजार थप गरिने छ । यस्तै, नयाँ बाइक तथा स्कुटर खरिद गर्दा न्यूनतम २० प्रतिशत डाउन पेमेन्ट समेत गर्न सकिने संचालक आकाश श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । यस्तै, नयाँ बाइक तथा स्कुटर खरिदमा हेलमेट, बाइककभर, म्याट र ग्लोब बक्स उपहारमा उपलब्ध गराउने संचालक श्रेष्ठले बताए । चाडपर्वलक्षित विभिन्न योजना समेत रहेको उनले बताए ।

ad

यो पनि पढौँ

कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या एक लाखमा सीमित राख्‍न सके निकै राम्रो : ट्रम्प

कोर्पोरट आवाज डट कम

मर्निङवाक, लकडाउन उल्लङ्घन

कोर्पोरट आवाज डट कम

विद्युतका ३८ लाख ग्राहकलाई महसुलमा २० प्रतिशत छुट

कोर्पोरट आवाज डट कम