५ आश्विन २०८०, शुक्रबार / September 22, 2023
www.corporateaawaj.com  |   कोर्पोरट आवाज डट कम
प्रेस विज्ञप्ति सूचना प्रविधि

दुई नयाँ फोन ए५७ र ए७७ सार्वजनिक गर्दै ओप्पो

banner

चिनियाँ स्मार्टफोन ब्राण्ड ओप्पोले नेपाली बजारमा ए५७ र ए७७ सार्वजनिक गर्ने भएको छ । लामो समयसम्म टिक्ने ब्याट्री, फ्ल्यास चार्जिङ र आकर्षण डिजाइनका साथ कम्पनीले यो फोन नेपाली प्रयोगकर्ता माझ उपलब्ध गराउने भएको हो ।

ओप्पो ‘ए’ सिरिज बजेट स्मार्टफोन हुन् । ‘ए’ सिरिज अन्तर्गत यसअघि आएका स्मार्टफोनमा उपलब्ध फिचरलाई परिमार्जित गर्दै यी दुई स्मार्टफोन सार्वजनिक गर्ने भएको हो । कम्पनीका अनुसार यी फोन प्रिमियम टुडी र फ्ल्यागशिप डिजाइनमा उपलब्ध हुनेछ ।

डुअल स्पिकरहरू र ३३ वाट फ्ल्यास चार्जिङ युक्त फोन नेपाली प्रयोगकर्तामाझ निकै प्रभावकारी हुने दावी कम्पनी छ । कम्पनीले ओप्पो ए७७ र ओप्पो ए५७ सार्वजनिक हुने मिति भने तोकेको छैन् । यद्यपि यो फोन चाँडै नै सार्वजनिक हुने कम्पनीले जनाएको छ । 

ad

यो पनि पढौँ

आफ्नै भवनबाट सेवा सञ्चालन गर्ने महालक्ष्मी विकास बैंकको तयारी

dipesh wyanju

भोजबाट खरिद गरेको सामानको भुक्तानी अब आईएमई पेबाटै, २० प्रतिशत क्यास ब्याक पनि

कोर्पोरट आवाज डट कम

नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणले नेपालमा भास सेवाहरुको सम्भावना पहिचान गर्ने

कोर्पोरट आवाज डट कम