१८ मंसिर २०८०, सोमबार / December 3, 2023
www.corporateaawaj.com  |   कोर्पोरट आवाज डट कम
मनोरन्जन

कपिल शर्मा शो जुलाईबाट सञ्चालनमा आउने

banner

बलिउड चर्चित कमेडी शो  ‘कपिल शर्मा’ २१ जुलाईबाट पुन: प्रसारण हुने भएको छ l दोस्रो पटक बाबु बनेका कपिलले श्रीमती गिन्नी र बच्चालाई समय दिन भन्दै शोलाई फेव्रुवरीबाट अनिश्चितकालको लागी स्थगीत गरेका थिए l नयाँ सिजन बाट प्रसारण हुने यस् शो भारतको चर्चित कमेडी शो मध्ये एक हो । रेटिङका अनुसार कपिल शर्मा शो हाल टप ५ मा रहेको छ । यतिबेला कपिल शोको शुटिङको तयारी गरीरहेका छन् l उक्त खबर भारतिय संचार बलिउड हङगामाले उल्लेख गरेको छ l    

ad

यो पनि पढौँ

गायिका दिलमायाको हत्या भएको पुष्टि

dipesh wyanju

धुर्मुस-सुन्तलीलाई पार्टी खोल्न गजुरेलको सुझाव, भन्छन् : बहुमत कन्फर्म छ

कोर्पोरट आवाज डट कम

‘राधे’को नराम्रो समीक्षा गर्ने माथि सलमानले हाले मानहानि मुद्दा

कोर्पोरट आवाज डट कम