५ आश्विन २०८०, शुक्रबार / September 22, 2023
www.corporateaawaj.com  |   कोर्पोरट आवाज डट कम
प्रेस विज्ञप्ति

ज्योतिलाईफको स्मार्ट एप्समा थप आकर्षण र सुबिधा ।

banner

आफ्नासेवाग्राहिहरुको सुविधालाई मध्यनजर गर्दै कम्पनीद्वारा प्रदानगरिने सेवालाईप्रविधिमैत्रिबनाईथपप्रभावकारी तथा सहज सेवापु¥याउने उद्देश्यले ज्योतिलाईफ इन्स्योरेन्स कम्पनीलि. ले बीमिततथाअभिकर्ताहरु सबैको लागिउपयोगीस्मार्टएप्समाथपआकर्षण र सुबिधाल्याएकोे छ ।एन्ड्रोइड तथाआइ.ओ.एस. दुबै मोबाईल प्रविधिमाउपलब्ध रहेको रनेपालीतथा अङ्ग्रेजीभाषामा समेत उपलब्धभएकोले यो एप्स सबै खाले प्रयोगकर्ताहरुको लागिअत्यन्तै युजर फ्रेन्ड्ली रहेको छ ।
बीमितहरुले ज्योतिलाईफबाटजारी गरिएकाबीमालेखहरुको विवरण तथानविकरण सम्बन्धिसम्पूर्ण जानकारीहरुआफैले उक्तएप्समालग ईन मार्फत प्राप्तगर्न सक्ने छन् भने कम्पनीद्धारा जारी अन्यआवश्यक सुचनाहरुकोल्यतषष्अबतष्यलअलर्ट समेत त्यहाँपाउन सकिन्छ । यसकासाथै अभिकर्ताहरुले पनिआफुले बिक्रि गरेकाबीमालेखहरुको विवरण, टिमकोविवरणरब्यवसाय, कर्जाको विवरणतथाकार्यतालिकाहरु समेतको जानकारी यसमा समावेश गरी,स्मार्टएप्सलाईपहिले भन्दाअझ सरल र धेरै सुबिधाहरुका साथ सार्वजनिक गरीएको छ ।
ज्योतिलाईफले सबै प्रकारकाबीमा योजनाहरुको बारेमाआकर्षक भिडियो सहितआफ्ना सेवा–सुविधाहरु समेतको पर्याप्तजानकारी यसमाउपलब्ध गराएको छ । यस एप्स भित्रक्यालेण्डर तथाबिश्वसनीयप्रिमियमक्याल्कुलेटरको सुविधापनि समावेस गरीएको र प्रयोगकर्ताले सम्भावित प्रस्तावकलाई सिधै बीमाशुल्क गणनाकोप्रोपोजल पठाउन÷सेयर गर्न सक्नेछन् जस कारण सेवाग्राहिहरुले एक प्रकारले भन्ने हो भनेयसलाई “मोबाईल इन्स्योरेन्स सेवा”को रुपमापनिलिन सक्ने छन् । ज्योतिलाईफद्धारा सञ्चालनगर्नेअभिकर्ता तालिमतथाज्याति केयर्स अभियानबारे जानकारी समेत प्राप्तगर्न सकिने भएकोले सबै प्रकारका सेबाग्राहिहरुले यस मोबाईल एप्सबाट लाभलिन सक्ने विश्वास कम्पनीले लिएको छ ।

ad

यो पनि पढौँ

साउन १० गतेदेखि ३ अर्बको ऋणपत्र निष्काशन गर्दै नबिल बैंक, ब्याजदर कति ?

कोर्पोरट आवाज डट कम

ख्वप अस्पताललाई १०० शैय्याको अस्पताल सञ्चालन अनुमति प्राप्त

कोर्पोरट आवाज डट कम

आफ्नै भवनबाट सेवा सञ्चालन गर्ने महालक्ष्मी विकास बैंकको तयारी

dipesh wyanju