५ आश्विन २०८०, शुक्रबार / September 22, 2023
www.corporateaawaj.com  |   कोर्पोरट आवाज डट कम
समाचार

भारतीय नागरिकबाट ३० लाख स्रोत नखुलेको रकम बरामद

banner

रौतहट प्रहरीले दुई भारतीय नागरिकबाट स्रोत नखुलेको ३० लाख ७६ हजार रुपैयाँ बरामद गरेको छ। भारतबाट नेपालतर्फ आउँदै गर्दा चेकजाँचको क्रममा उनीहरुको साथबाट सो रकम बरामद गरेको हो। जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटका एसपी सिद्धिविक्रम शाहका अनुसार भारतीय नम्बर प्लेटको मोटरसाइकलमा आएका उनीहरुको साथमा स्रोत नखुलेको रकम फेला परेपछि प्रहरीलाई नियन्त्रणमा लिएको छ।

रौतहटको परोहा नगरपालीका ९ रामपुरखापस्थितमा नेपाल भारत सीमाबाट उनीहरु नेपाल तर्फ आइरहेका थिए। परोहा नगरपालिका ९ रामपुरखापस्थित नेपाल भारत सीमामा बिआर०५आर४५२१ जी नम्बरको मोटरसाइकलमा नेपाल आउँदै गरेको प्रहरीले जनाएको छ।

एसपी शाहका अनुसार भारत मोतिहारी घोडासहन बस्ने २२ वर्षीय बन्टिकुमार कलवार र २० वर्षीय सुरज कलवारले सो रकम लिएर नेपाल आएका थिए। मोटरसाइकल पछाडि सवार सुरजले बोकेको नाईलुनको ब्यागमा सो रकम भेटिएको थियो। निषेधाज्ञाको समय उनीहरु नेपाल छिरेका थिए । त्यही क्रममा उनीहरुलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर खानतलासी लिएको थियो।

ad

यो पनि पढौँ

‘सहायक श्रीमान्’ अमेरिकाको बेडफोर्ड इन्टरनेसनल फिल्म फेस्टिभलका लागि छनोट 

dipesh wyanju

नेप्सेमा ९ कम्पनीकाे सेयर सूचिकृत, कुनको कति कित्ता ?

कोर्पोरट आवाज डट कम

राष्ट्र बैंकको नामका ठगी गर्नेविरुद्ध उजुरी

कोर्पोरट आवाज डट कम