५ आश्विन २०८०, शुक्रबार / September 22, 2023
www.corporateaawaj.com  |   कोर्पोरट आवाज डट कम
विदेश

राष्ट्रपति बाइडेनले श्रीधर खत्रीलाई ह्वाइट हाउसमा बोलाएर के भने ?

banner

काठमाडौँ — अमेरिकाका लागि नेपाली राजदूत श्रीधर खत्रीलाई महाशक्ति राष्ट्र अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेनले ह्वाइट हाउसमा बोलाएर भेटवार्ता गरेका छन् ।खत्रीले अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेनसँग भेट गरेका छन् ।

उनीहरुबीच जेठ ३० गते भेट भएको थियो । राजदूत खत्रीले अमेरिका गएपछि कोभिड–१९ संक्रमणका कारण भर्चुअल रुपमै राजदूतको ओहदाको प्रमाणपत्र बुझाएका थिए ।

त्यसबेला व्यक्तिगत रुपमा भेटवार्ता नभएपछि राष्ट्रपति बाइडेनलले भर्चुअल रुपमै ओहदाको प्रमाणपत्र बुझाएका राजदूतहरूसँग व्यक्तिगत भेटवार्ता गर्नका लागि ह्वाइट हाउसमा बोलाएका हुन् । यस अवसरमा राजदूत खत्री पनि गएका थिए । भेट सामान्य भएको कारणले गर्दा दूतावासले यसबारे बाहिर जानकारी नल्याएको जनाएको छ ।

छोटो भेटवार्तामा राष्ट्रपति बाइडेनले नेपालको विषयमा चासो राखेको राजदूत खत्रीले बताए । ‘राष्ट्रपतिज्यूले नेपाल र नेपाली आफूलाई मन पर्ने बताउनु भएको थियो,’ राजदूत खत्रीले भने,‘साथै, त्यस अवसरमा दुई मुलुकबीचको द्धीपक्षीय हितको सम्बन्धमा पनि कुराकानी भएको थियो ।

ad

यो पनि पढौँ

एनआरएनए अमेरिकाको साधारणसभामा मञ्चमै हात हालाहाल, पुरानो नक्साको प्रयोग

कोर्पोरट आवाज डट कम

क्यानडामा अन्धाधुन्ध गोली चलाउदा कम्तिमा १२ जनाको मृत्यु

कोर्पोरट आवाज डट कम

भारतले गहुँको पिठो, मैदा र सुजीको निर्यातमा पनि लगायो प्रतिबन्ध

कोर्पोरट आवाज डट कम